برنامه دور برگشت لیگ برتر والیبال زنان
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۴۷۸۹۱۱
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم ، سازمان لیگ فدراسیون والیبال، برنامه دور برگشت لیگ برتر زنان فصل 1401 را منتشر کرد.
برای مشاهده برنامه دور برگشت لیگ برتر زنان، کلیک کنید.
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: ورزش 3
کلیدواژه: والیبال بانوان لیگ برتر والیبال بانوان
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۴۷۸۹۱۱ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
اعزام تیراندازان به جام جهانی باکو + اسامی و برنامه مسابقات
جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، ۱۲ اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز میشود. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جام جهانی تیراندازی از چهارشنبه، 12 اردیبهشت ماه در باکوی جمهوری آذربایجان آغاز و تا 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
نمایندگان کشورمان در تپانچه با ترکیب هانیه رستمیان، گلنوش سبقت الهی و سجاد پورحسینی با هدایت محسن نصر طالبی بامداد امروز (سهشنبه)، 11 اردیبهشت ماه راهی این مسابقات شدند.
نجمه خدمتی، فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی، پوریا نوروزیان و امیر محمد نکونام نیز با هدایت مریم طالبی، پنجشنبه، 13 اردیبهشت ماه عازم باکو خواهند شد.
برنامه جام جهانی تیراندازی در باکو به شرح زیر است:
پنجشنبه، 13 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 10 متر میکس ساعت 14:45
جمعه، 14 اردیبهشت:
فینال تپانچه 10 متر میکس ساعت 9
مقدماتی تپانچه 10 متر مردان 11
مقدماتی تپانچه 10 متر زنان 14:45
شنبه، 15 اردیبهشت:
فینال تپانچه 10 متر مردان 9:30
فینال تپانچه 10 متر زنان 11:15
مقدماتی تفنگ میکس 14:45
فینال تفنگ میکس 17:30
یکشنبه، 16 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 25 متر زنان (دقت) ساعت 8:30
مقدماتی تفنگ 10 متر مردان ساعت 8:30
مقدماتی تفنگ 10 متر زنان ساعت 12:45
دوشنبه، 17 اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه 25 متر زنان (سرعت) ساعت 8:30
فینال تفنگ 10 متر مردان ساعت 9
فینال تفنگ 10 متر زنان ساعت 11
سهشنبه، 18 اردیبهشت:
فینال تپانچه 25 متر زنان ساعت 9:30
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 8:45
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 13:15
چهارشنبه، 19 اردیبهشت:
ادامه رقابتهای تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان و مردان در دور دوم
پنجشنبه، 20 اردیبهشت:
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 8:30
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 10:45
جمعه، 21 اردیبهشت:
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 8:44
مقدماتی تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 13:15
شنبه، 22 اردیبهشت ماه:
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت زنان ساعت 14:30
فینال تفنگ 50 متر سه وضعیت مردان ساعت 16:45
انتهای پیام/